فرازی از وصیت‌نامه شهید صادق انبار لویی

ثارالله آذر ۱۰, ۱۳۹۴ ۳
فرازی از وصیت‌نامه شهید صادق انبار لویی

راهی که امام حسین (ع) رفت، اگر ما نرویم، شیعه نیستیم. سوگند یاد می‌کنم نایب حضرت مهدی (عج)، حضرت روح‌الله خمینی است او بر حق است او بر همه ولی است.

او بر همه ولایت دارد هر که از او سرپیچی کند انگار از مهدی (عج) و محمد (ص) و خدا سرپیچی کرده است. خدایا تو گواه باش من اسلامت را دوست دارم. امام زمانت را دوست دارم و امام خمینی را دوست دارم و با دوستان او دوست و با دشمنانشان دشمن هستم. خدایا تو گواه باش من او را ولی خودم می‌دانم و او را اطاعت می‌کنم.

امروز در حالی وصیت می‌نویسم که اسلام عزیز و غریب است. درزمانی وصیت می‌نویسم که اسلام در حال جنگ با کفار است و هر که در این موقعیت اسلام را کمک کند یعنی جنگ را ادامه و یاری کند انگار زمان پیامبر گرامی شمشیر زده است.

من به‌عنوان یک سرباز اسلام خدمت هم مسلکان خود عرضه می‌دارم که مبادا این نعمت الهی را شکر گذار نباشید و خدای بزرگ بر شما سخت گیرد و ظالمی را بر همه ما مسلط سازد. راهی که امام حسین (ع) رفت، همگی ما اگر نرویم شیعه نیستیم. مگر خون حسین (ع) و اصحابش از ما سؤال نمی‌کند. مگر زمین کربلا فریاد برنمی‌آورد که چه شد که درک خون فرزند پیغمبر را نکردید؟ …

 

http://www.aviny.com/rahiy

۳ دیدگاه
 1. یا ثارالله آذر ۲۱, ۱۳۹۴ در ۶:۵۳ ق.ظ - Reply

  خدا توفیق شکر زبانی و عملی نعمتهاش رو به همه بده ان شاءالله

 2. هیئتی آذر ۲۱, ۱۳۹۴ در ۶:۵۷ ق.ظ - Reply

  خدا خودش اسلام رو با این رزمنده های مخلص نگه داشته
  خدا کنه ما هم طوری رفتار کنیم مدیون خون امام حسین علیه السلام و همه شهدا نشیم

 3. ناشناس دی ۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۵ ب.ظ - Reply

  خدایا توفیق خوب بودن پاک شدن رو به مابده که بدون هیچ چشم داشتی به همچی آرزوی شهاذت رو داشته باشیم

لطفا نظر بدهید